HAKKIMIZDA

NEDEN FREYA?

Kuzey Avrupa mitolojisinde güzellik, aşk, bereket, savaş ve ölüm tarıçasıdır. İsminin anlamı genç güzel kadındır. Oldukça güzel olarak betimlenen Freya, evine düşkünlüğü, sevecenliğinin yanında, gerektiğinde gözü pek bir savaşçıdır. Vahşi kedilerin çektiği bir savaş arabası kullanan ve sahip olduğu şahin tüyleri ile de aynı zamanda uçabildiği de rivayet edilir. Bu nitelikleri ile günümüzde evi, işi, kariyeri için her alanda amansız savaş veren çağdaş kadınlarımıza benzediği için merkezimiz bu adı almıştır. Freya Estetik ve Güzellik Merkezi, profesyoneli ekibi ve profesyonel cihazları ile sizlere en üst seviyede hizmet vermektedir.

 • Hekimimiz

  1972 yılında Van’da doğmuştur. İlkokulu Ankara Bahçelievler Ulubatlı Hasan İlkokulunda bitirdikten sonra orta okul ve lise eğitimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesinde tamamladı. 1989 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanıp 1995 yılında buradan Tıp Doktoru olarak mezun olmuştur.

  Pratisyen Hekim olarak mecburi hizmetine Artvin ili Hopa ilçesi Merkez Sağlık Ocağında başladı ve 1996 yılı Nisan TUS ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimime başlamıştır.

  2003 yılı Şubat ayında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur ve aynı tarihten itibaren EÜTF Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.

  2005 Mayıs ayında Öğretim Üyesi (Yard. Doç.Dr.) kadrosuna atanmıştır.

  2011 yılı Ocak ayından itibaren Doç.Dr. ünvanına hak kazanmıştır.

  2013 yılında Ağız Yüz Çene Cerrahisi Uzmanı ünvanı almıştır.

  2017 Nisan ayından itibaren Prof.Dr. kadrosuna atanmıştır ve halen Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Profesör Dr. kadrosunda öğretim üyeliğine devam etmektedir.

  Ayrıca, 2013 yılı Ocak ayından bu yana da Kayseri Memorial Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde kısmi zamanlı olarak çalışmaktadır.

images